2013 İlkbahar show makyajlarında öne çıkan makyaj trendlerinin hepsi uygulanabilir gözüküyor.Bu senenin en öne çıkan trendi Kalın kaşlar ve ışıltılı dokunuşlar.

Işıltılı, parlak göz makyajları(mavi,yeşil tonları,mor )ile yakut kırmızısı dudaklar yeni  sezonun en öne çıkan ayrıntıları.Kırmızı ruj her stilde muhteşem sonuç  versede en uyumlu birlikteliği sofistike açık saç ve retro topuzlarla sağlar.Kırmızı ruju gündüz ‘’glossy’’ gece ise mat ve net tonlarını kullanmanızı öneririm .

Güneşlenmekten korkanlardansanız(benim gibi) yaşadınız ,çünki  bu sene ekstra kavrulmuş görüntüsündeki cilt demode !! Morötesi ışınlara maruz kalmadan yada güneşte kavrulmadan  bronzlaştrıcı kremlerden destek alabilir yada alın yanak,çene gibi yüzün ön plana çıkan bölgelerinde bronz pudra kullanabilirsiniz.

Bir diğer alternatif ise renkli güneş koruyucular, bb kremler kulanmaktır, böylece cildinizi hem güneşin zararlı ışınlarından korunurken aynı anda bronz bir görüntüye kavuşmuş olacaksınız.

Gelelim  saçlara bu sene saçlardaki en göze çarpan TREND  nemli havuzdan yeni çıkmış gibi saçlar…‘’wet’’ saçlar bu yılın en öne çıkan trendi.saçınızı ıslatın ve ona optimum dokuyu verecek jel ve jöleleri kullanırken elinizi korkak alıştırmamanızı öneririm ,eğer saçlarınız uzunsa bu tip ürünleri sadece saçınızın dibine uygulayın uç kısımları dogal bırakın .