3D KİRPİK UYGULAMASI

 

3D Kirpik uzatma  protez kirpik uygulamalarında devrimci ipek kirpik uygulamaları ile sıradan protez kirpiklerdeki suni görüntünün aksine, kadınların hep hayal ettiği daha dolgun, daha uzun kirpiklere kavuşmalarını sağlıyor.

3D Kirpik uygulaması ile hayal ettiğiniz kalıcı ve dramatik bakışlara kavuşmanız mümkün ve maskara kullanmayıda tamaman ortadan kaldırıyor.

imagesTI1O8CJS

 

3D Kirpik geleneksel şerit veya küme halinde durmaz yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz ,düz şerit halinde görüntü sergilemez ve ağırlık yapmadığı için alışması çok kolaydır ,en önemliside kendi kirpiklerinize zarar vermez.3D kirpik uygulaması için her türlü cilt tipi için özel yapıştırıcısı olmakla birlikte gözde yanma yapmaz.Kalıcılığı kullanıma ve bakımına bağlı olarak 2-3 ay sürmektedir3 haftadabir dolğu ve bakımını yaptırıp yenileyerek tekrar kullanabilirsiniz.

Eğer makyaj yapmaya  zamanım yok yada sürekli bakımlı olmak istiyorum diyorsanız size tavsiyem  kalıcı eyeliner(2-3 yıl) ve  3D kirpik (2-3 ay)uygulaması olacaktır .sabah kalktığınızda bile maskara sürmüş gibi  siyah ,yoğun kirpikler ve bakışları canlandıran eyeliner çekilmiş gözlere sahip olmayı kim istemez ki:)

imagesLAOZQM8Z

 

 

Yazar | 2014-12-03T05:54:11+00:00 Aralık 3rd, 2014|Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin